Sağlık, Mutluluk, Huzur ve Şifa Kaynağınız...

Entur Termal

Tesisimizin Termal suyu, doğal ortamından yeryüzüne kendi kuyularımızdan çıkış yapıp termal kapalı havuzlarımıza , hamam, kaplıcalarımıza ve odalarımıza dağılmaktadır tüm odalarımızda termal su bulunmaktadır.Dilediğinizde termal suyun keyfini odalarımızdada yaşayabilirsiniz bu ayrıcalığı konuklarımıza sunan bölgedeki tek ve en eski tesisi olma özelliğini taşımaktayız...

Ülkemize TERMAL anlayışını kazandıran tesisimiz, 2000 yılından beri faaliyet göstermekte, insanlara şifa dağıtmaktadır. Bir gününüzü dolu dolu geçirebileceğiniz, tabiat, tarih ve sağlığı bir arada barındıran Termal Kaplıcaları, çevre illere ve aktivite merkezlerine yakınlığı sebebiylede büyük ilgi görmektedir. İçerisinde otel , hamam , restoran ve günü bilirlik termal banyo sunan tesisimiz, yönetimini tek çatı altında yürütmesi nedeni ile sizlere sağlıklı huzurlu bir tatil vaat etmektedir.

Termal Otel

Termal & Hamam

Ege'nin mavi sularının okşadığı (Bin Pınarlı İda) kazdağları'nın eşsiz eteklerinde sizlere huzur dolun sağlıklı, mutlu bir tatil sunuyoruz. Türkiye'deki 1000 kaplıca içinde 12. ruhsatı olan kaplıca özelliğini taşımakta onur duyuyoruz.

Konaklama yapmadan da faydalanabileceğiniz ünite ve banyolarımızla sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Bay Termal Kapalı Havuz

İçilebilir sularıyla ve eşsiz doğası ile , sağlık kaynağı olan tesisimizde; bay misafirlerimize özel kapalı termal havuzumuz mevcuttur.

Galeri için Tıklayınız

Bayan Termal Kapalı Havuz

Bayan misafirlerimizin kullanımına tahsis edilmiş kapalı termal havuzumuz mevcuttur.

Galeri için Tıklayınız

Hamam

Hamamımız Osmanlı tarzı kurna taşlı Türk gelenek ve göreneklerinin vazgeçilmez hamam kültürünü tesis içi ve tesis dışından gelen ...

Galeri için Tıklayınız

Sauna

Köpük masajı ve kese hizmetleri, ferah ve geniş yıkanma bölümleri, kafetarya ve soyunma odaları bulunmaktadır.

Galeri için Tıklayınız